Ljubavni Sastanak Upoznavanje

Kupovina Prodaja

ენები :
:: მთავარი
:: რეგისტრაცია
:: ძებნა
:: Forum
:: Chat
:: Blogs
:: Articles
:: FAQ
:: Subscription
:: Links
:: სტატისტიკა
:: Membership


Femina Magazin

YuPortal

Ljubavni Sastanak na Fejsbuku
Svako vece od 20 casova okupljanje u Pricaonici. Dobrodosli!

Forum
Forum :: Search by forum :: Forum Options :: Forum`s Top

4. Sex > Sex, ah taj sex > ORGIJA masovno praznjenje

zokiroker #1

Posts: 142


31. � 2008. 23:19:58
ORGIJA masovno praznjenje

Jim Morison je imao ikdeju pred pisanje pesme THE END
velika svetska koopulacija.
Svi na gomili-mislite o tome.
pax_in_domus #2

Posts: 36


01. � 2009. 01:23:29
ne bih rekao

koliko je meni poznato ta pesma je imala samo dve strofe (one koje su zapravo prva i poslednja u finalnoj verziji pesme), a onaj epsko-edipovski (sredisnji) deo pesme je nastao kada je za jedno popodne popusio 1 uncu (28.34952 grama) marihuane na Long Beach-u i posto je kasnio na svirku jedva su ga pronasli odvaljenog i bukvalno dovukli na scenu. To je bilo jos u ranoj fazi grupe, kada je Jim bio jos poprilicno stidljiv na nastupima i najcesce je pevao ledjima okrenut publici. A to vece je doslo do njegovog "otvaranja" i tada je poceo da nabacuje stihove iz raznih svojih nedovrsenih pesama, pa su neke od vec gotovih dobile poprilicno izmenjene i tzv. long play verzije. Jedan od tih slucajeva se desio i sa pomenutom The End. U osnovi ta pesma ima samo jedan akord koji se vrti u nedogled i to joj i daje tu magicnu psihodelicnu moc. A ako je rec o samom text-u, ovde nije bila ideja u opstim pojmovima sexualne revolucije, i sl. o cemu su inace svi hipici pevali, vec u teznji da se odvoji od svog porekla, porodice, da figurativno ubije oca, i jebe majku, jer on je kasnije i tvrdio po intervjuima da su mu svi mrtvi iz porodice. A posto su The Doorsi bitnici, a ne hipici, ta opsta mesta ih i nisu zanimala, cvece, mir u svetu i sl. toliko koliko su se bavili nekim licnim stvarima. Sve u svemu efekat je postignut. Pesma se i danas slusa. Nije otisla u zaborav. Jedna je od najduzih napravljenih i do tada, i svakako prva u kojoj se pojavljuje neka psovka, i to ne samo psovka, vec iza svega toga postoji mnogo dublje znacenje. Dovoljno je samo da se Morrison prihvati kao drogirani pesnik, ali ipak pesnik, i stvari postaju mnogo jasnije. Posebno onima koji su takav zivot ziveli, ili ga jos uvek zive..

-----------------
1 in 1.000.000
zokiroker #3

Posts: 142


01. � 2009. 09:59:16
masovno praznjenje energije

izvesti moze li se to
POZITIVNA energija
zedlion #4

Posts: 1225


01. � 2009. 18:43:53


Zagadicete planetu bweee, ocete da nas sve unistite?
zokiroker #5

Posts: 142


20. � 2012. 10:49:44
izbaciti

negativnu energiju
iggor_89 #6
Posts: 2


22. � 2013. 15:08:13
chat

Poštovani. Zovem se Igor, mlaði momak. Moja fantazija je da maštam o mami i da prièam o njoj. Voleo bih kada bi mi se neko javio na mail ko želi da prièamo u obliku chat erotske prièe i da budemo u kontaktu. Pali me kad gledam filmove xxx materijala tipa my friends hot mom i ostalo na MILF temu da zamislim mamu, posebno kad gledam Lisu Ann, Avu Devine i sliène. Ako je neko zainteresovan da e mastovit i želi da se družimo ovako neka mi se javi na mail.
Ja sam maštovit i volim takav chat.

[email protected]

na ovom mailu ima chat tako d amožemo on line, a imam i yahoo mail.
AdisMostar #7
Posts: 1


25. � 2020. 06:13:04
Cao

Saljem ti mail

You haven`t enough privilegies to reply in this forum.


Share this link:
:: EROTSKE PRICE :: SANOVNIK :: ZABAVA
| გენერაციის დრო: 0.0154281 წ.| მომხმარებელი ამჟამად: - 5 | სტუმარი ამჟამად: - 875 | Powered by Ljubavni-Sastanak.com |

Marketing | Features | RSS News Feeds | კავშირი | Testimonials | Terms Of Use | Privacy Statement
Extreme eXTReMe Tracker