Ljubavni Sastanak Upoznavanje

Kupovina Prodaja

Nyelvek :
:: Kezdõlap
:: Regisztráció
:: Keresés
:: Fórum
:: Chat
:: Blogs
:: Articles
:: FAQ
:: Feliratkozás
:: Linkek
:: Statisztika
:: Membership


Femina Magazin

YuPortal

Ljubavni Sastanak na Fejsbuku
Svako vece od 20 casova okupljanje u Pricaonici. Dobrodosli!

Fórum
Fórum :: Search by forum :: Forum Options :: Forum`s Top

1. Ljubavne nezne i drugarske teme > Druzenje > o c i t lj i v o s t i foruma :)

Oldalak : Elõzõ 1 [2]
Evergrin #1

Posts: 1694


25. Feb 2016. 08:22:49
o c i t lj i v o s t i foruma :)

1.moderatori pitaju (nisu sigurni) ; cilj je citljivost foruma
2.clanovi foruma savetuju (mozda nepitani) ; cilj: citljivost foruma
slicna tema postoji kao "kako forum da bude poseceniji". ALI ovo je detaljnije , postovi, delovi recenice, pogresni stavovi, nepotrebne izjave... ajmo da forum bude è i t a k, pricajmo o tom, o èitljivosti foruma ; o uredjenju ; pitanja i saveti ; ZAMERITE NESTO? DETALJNO? okey.. clanovi nisu moderatori ali ni moderatori (ni)su ljudi

-----------------
pa kliknite na Evergrin
Evergrin #16

Posts: 1694


05. Má 2016. 04:01:29


da je barem napisala "sta bi ste danas pozeleli" umesto "sta ste danas pozeleli"

-----------------
pa kliknite na Evergrin
Evergrin #17

Posts: 1694


07. Jú 2016. 19:21:47
U VEZI TEME "PLANOVI ZA VIKEND"...

Nece meni neko reci da bi ja trebalo u buducnosti da razmisljam o "prostoru i vremenu"...
... a sto se tice proslosti o bla bla, to samo govori da je otvorena tema za sebe. Ovo je forum za sve a ne "sebe"... nek pise dnevnik.

Sto se tice tog "sebe", to nekog pitaj, a ne ovde pravis iluzije neznam kakve, mada nemam nista protiv iluzija, ali ima protiv vracanjs u proslost gde vidim sta sam to u tom "prostoru i vremenu" zeleo da budem u drugom "prostoru i vremeenu".

SMETA MI TO "ZELEO" ali o tome sam vec pisao u ovoj temi

-----------------
pa kliknite na Evergrin
Evergrin #18

Posts: 1694


24. Aug 2016. 17:23:03


nije ta tema "planovi za vikend" u svakom delu foruma vec obrnuto

jedino ako oce se seca sta je tad i tad planirala za vikend. znaci da pitamo autora teme lepu leni da li je to htela

-----------------
pa kliknite na Evergrin
Oldalak : Elõzõ 1 [2]

You haven`t enough privilegies to reply in this forum.


Share this link:
:: EROTSKE PRICE :: SANOVNIK :: ZABAVA
| Folyamat idõtartama: 0.0150788 sec.| Jelenleg itt tartózkodó felhasználók: - 1 | Vendégek jelnleg: - 990 | Powered by Ljubavni-Sastanak.com |

Marketing | Features | RSS News Feeds | Észrevételek | Testimonials | Terms Of Use | Privacy Statement
Extreme eXTReMe Tracker