3. Milan
4. Benfika
5. Barselona
6. Apoel

Ostala su još 2 mesta. Veèeras se igraju revanšne utakmice - Èelsi - Napoli (1:3) Real Madrid - CSKA (1:1).

-----------------
Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavièluk.
A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a æutanje neznanje.

15. Mar 2012. 00:27:16

U èetvrtfinalu su i Rela Madrid i Èelzi.

Tweetily #5

Odgovori: 2586

15. Mar 2012. 15:45:20
Znam da Apoel i Benfica neæe...

Èelzi najviše želi titulu, a mislim da je svima dosta Španaca, tako da u principu najveæe šanse ima AC Milan iako je outsider.
Bilo bi lepo èetvrtfinale Real - Barca.

"Ko igra za raju i zanemaruje taktiku završit æe karijeru u nižerazrednom Vratniku" - dr Karajliæ
stereo_bol #6

19. Apr 2012. 12:50:17
Èelzi - Barselona 1:0

LONDON - Fudbaleri Èelsija napravili su ogroman korak ka finalu Lige šampiona, pošto su u Londonu savladali Barselonu sa 1:0 u prvom meèu polufinala elitnog takmièenja.

Èelsi je pokazao da je Barselona ranjiva i, barem delimièno se revanširao za poraz iz 2009. godine u istom takmièenju.

Londonski tim je odigrao pametno i veoma defanzivno, a igraèi Barselone kao retko kada ove sezone, imali su problema da doðu do stopostotne šanse.

"Plavci" su odlièno zatvorili najboljeg igraèa na svetu, Mesija koji je nastavio lošu seriju protiv Èelsija, jedne od malobrojnih ekipa kojoj u dosadašnjoj karijeri nije dao gol.

Možda je aktuelni prvak Evrope mislima veæ bio u subotnjem "El klasiko" derbiju sa Realom iz Madrida, ali evidentno je da æe ga u revanšu polufinala LŠ èekati izuzetno težak posao protiv Èelsija.

Barselona je u prvom poluvremenu najbolje šanse propustila u devetom minutu, kada je Aleksis Sanèez pogodio preèku i u 43. minutu kada je posle šuta Fabregasa loptu sa gol linije izbacio Ešli Kol.

Kada su svi oèekivali kraj poluvremena, u drugom minutu sudijske nadoknade, usledila je kazna i "plavci" su došli do voðstva.

Loptu je na sredini terena izgubio, ni manje, ni više, Mesi, Lampard je "povukao" kontru, proigrao Ramireša, a ovaj Drogbu koji nije imao milosti.

Ista slika i u drugom poluvremenu. Barselona je imala veliku terensku inicijativu, držala loptu u nogama, ali je Sanèez u 57. minutu ponovo promašio sjajnu priliku u situaciji "jedan na jedan".

U samom finišu utakmice sjajnom odbranom istakao se i Petr Èeh, koji je "skinuo" siguran gol Karlosa Pujola. U nadoknadi vremena stativu je pogodio i Pedro Rodrigez.

Prema statistici utakmice, gosti su mnogo više imali loptu (72:28) i više šansi od rivala, ali igraèi aktuelnog evropskog šampiona nisu uspeli da savladaju golmana Èelsija Petera Èeha. Domaæi fudbaleri uputili su samo jedan šut u okvir protivnièkog gola, dok u drugom poluvremenu nijednom nisu zapretili Valdesu.

Reprezentativac Srbije Branislav Ivanoviæ odigrao je veoma dobro ceo meè za èetu Roberta di Matea.

Revanš utakmica igra se za šest dana na stadionu Nou Kamp u Barseloni.

Drogba: Idemo u Barselonu da pobedimo

Napadaè londonskog Èelsija Didije Drogba rekao je nakon pobede nad Barselonom (1:0) da æe ekipa u revanšu polufinala Lige šampiona pokušati da napravi novo iznenaðenje i proðe u finale.

"Veèerašnji rezultat je zaista sjajan za nas. Sada idemo u Barselonu, da tamo pokušamo da izborimo plasman u finale", rekao je Drogba novinarima posle trijumfa na Stamford Bridžu.

Reprezentativac Obale Slonovaèe postigao je jedini gol na utakmici u kojoj je Barselona imala više šansi, ali nije uspela da "isparkira autobus" iz kaznenog prostora domaæina.

"Sreæan sam što uopšte mogu da igram ovako velike utakmice. Na poèetku sezone smo imali dosta problema, ali sada konaèno pobeðujemo. Ovo je mnogo važan trijumf", dodao je Drogba.

&feature=relmfu

stereo_bol #7

19. Apr 2012. 12:59:09
Bajern Minhen - Real Madrid 2:1

Bajern je poveo golom Franka Riberija u 17. minutu, Madriðani su izjednaèili golom Mesuta Ozila u 53. minutu, a pobednosni gol za Bavarce postigao je Mario Gomes u 90. minutu.

Bavarci su igrali bolje i zasluženo pobedili èak deveti put u desetoj utakmici sa Realom odigranoj u Minhenu. Revanš meè u Madridu na na programu je u sredu 25. aprila.

Trereneri Jup Hajnkes i Žoze Murinjo na teren su od prvog minuta poslali sledeæe sastave.

Bajern: Nojer – Alaba, Badštuber, Boateng, Lam, Švajnštajger, Gustavo, Riberi, Kros, Roben – Gomes.
Real Madrid: Kasiljas – Koentrao, Ramos, Pepe, Arbeola – Kedira, Alonso, Kristijano Ronaldo, Ozil, Di Marija – Benzema

Samo sat vremena uoèi poèetka utakmice fudbalerima Reala su ukradene kopaèke i dresovi. Tri para obuæe pripadaju Kristijanu Ronaldu, a preostali Karimu Benzemi i Mesutu Ozilu. Lopovi su im takoðe ukrali i dresove.

Oba tima su krenula oprezno, a i Hajneks i Murinjo su na teren poslali po dvojicu zadnih veznih fudbalera. U treæem minutu Filip Lam je centrirao sa desne strane, ali je lopta završila u naruèju Kasiljesa. Desetak sekundi kasnije ista slika je viðena na drugoj strani terena, a akteri su bili Karim Benzema i Manuel Nojer.

Prvu priliku na meèu u sedmom minutu imao je Karim Benzema. Francuza je sjajno proigrao Mesut Ozil, Benzema je dobro šutirao sa 15ak metara od gola, ali je dobro intervenisao golman reprezentacije Nemaèke.

Posle osam minuta u kojima nije bilo veæih uzbuðenja osim malo grubljeg faula Koentraa nad Robenom na sredini terena fudbaleri Bajerna su tražili penal u 15. minutu. Frank Riberi je prošao po desnoj strani, Seriho Ramos je kasnio, ali je francuz teatralno pao, a sudija Hauard Veb samo odmahnuo rukom.

Meðutim samo minut kasnije Riberi je postigao gol. Aut je sa leve strane izveo Toni Kros, lopta je na ivici peterca pala na grudi Badštubera, zatim stigla do Riberija kome nije bilo teško da sa 9-10 metara savlada Ikera Kasiljasa. Gol Bajerna je sporan zato što se Gustavo nalazio u pasivnom ofsajdu i zasmetao Kasiljasu da bolje interveniše.

U 20. minutu Kristijano Ronaldo je prvi put na meèu pokušao da iz slobodnog udaraca postigne gol, ali nije bio precizan. U narednim minutima se igralo izmeðu dva šesnaesterca, a onda je u 27. minutu Bastijan Švajnštajger dobro šutirao malo iznad zemlje iskosa sa desne strane, ali je lopta prošla pola metra pored desne stative gola Kasiljasa.

Još jednom je Ronaldo pokušao da uradi nešto više iz slobodnog udarca , ali je pogodio „živi zid“. U 37. minutu dobro je prošao po levoj strani Alaba, zatim je centrirao, ali je Pepe intervenisao. Pola minuta kasnije Kristijano Ronaldo je uz levu aut liniju predriblao nekoliko fudbalera domaæeg tima, ali je posle njegovog centaršuta loptu daleko od gola Bajerna poslao Badšutber.

Prvu priliku na meèu Mario Gomes imao je u 39. minutu, kada je iskoristio dobar pas Riberija i jako šutirao sa leve strane, ali je Kasiljas bio siguran na gol pa je lopta završila u korneru.

U poslednjem minutu prvog poluvremena Serhio Ramos je na 20 metara od svog gola oborio Gomesa. Šutirao je Roben, ali je nije bilo opasnosti za gol Kasiljasa.

Prvu prilku za izjednaèenje Real je propustio u 49. minutu kada je Benzema dugo „vukao“ loptu, ali je u poslednjem trenutko njegov šut sa leve strane uspeo da izblokira Alaba. Tri minuta kasnije sa 20ak metara je šutirao Roben, ali je lopta završila metar iznad preèke gola Kasiljasa.

Kristijano Ronaldo je u 53. minutu morao da postigne gol, kada je sam sa 7-8 metara šutirao u noge Nojeru. Meðutim samo desetak sekundi kasnije Ozil postiže gol za izjednaèenje. Benzema je sa desne strane šutirao, lopta je ponovo stigla do Ronalda koji je sa gol aut linije proigrao Mesuta Ozila kome nije bilo teško da pogodi praznu mrežu gola Bavaraca.

Minut posle gola Reala dvojica fudbalera madridskog tima u razmaku od nekoliko sekundi dobila su žute kartone (Koentrao i Æabi Alonso). Pet minuta kasnije i Di Marija je dobio žuti karton pošto je posle faula nad Riberijem nepotrebno šutnuo loptu. U 61. minutu Jup Hajnkes je napravio prvu izmenu na meèu

Tomas Miler je na terenu zamenio razoèaranog Bastijana Švajnštajgera. Gomes je minut kasnije bio u dobroj prilici, ali je posle kontatka sa Pepeom koji je takoðe išao ka lopti pao u šesnaestercu gostiju i loptu je zatim uhvatio Kasiljas.

Nova gužva u šesneastercu Reala u 83. minutu, kada je Riberi prošao po desnoj strani i ubacio loptu u petarac. Koentrao je intervenisao, lotpa je zatim pogodila Pepea u rame, ali je Portugalac otklonio opasnost pred svojim golom.

Murinjo je u poslednjih desetak napravio još dve izmene Granero i Iguain su izašli na teren umesto Di Marije i Benzeme. Bajern je pobedonosni gol postigao u 90. munutu. Filip Lam je ponovo fantastièno prošao po desnoj strani, zatim iz šesnaesterca blizu gol aut linije uacio loptu u peterac Reala, a Mario Gomes je iskoristio lošu reakciju svih odbrambenih igraèa Reala i postigao svoj 12. gol u Ligi šampiona ove sezone.

U poslednjem minutu meèa Marselo je nepotrebno sa ledja i sa dve noge uklizao i oborio Tomasa Milera, ali mu je sudija Veb pokazao samo žuti karton.

stereo_bol #8

25. Apr 2012. 22:33:31
Èelsi u finalu Lige šampiona!

Barselona je imala dva gola prednosti, igraèa više od 36. minuta, penal poèetkom drugog dela, ali se Èelsi ponovo sa privremenim trenerom plasirao u finale LŠ.

Buskets i Inijesta su doneli Barsi 2:0, u meðuvremenu je Teri iskljuèen, ali to nije bilo dovoljno. Ramireš je lobovao Valdesa za 2:1, Mesi je pogodio preèku iz penala, da bi Tores u 91. minutu predriblao Valdesa za 2:2.

Posle prvih 45 minuta apsolutne domanacije Barselone, rezultat je bio 2:1. Katalonci su 35 minuta probijali bunker Èelsija, a onda je usledilo ludih 12 minuta do kraja poluvremena.

U deset minuta Buskets i Inijesta su doneli dva gola prednosti Barseloni, a u meðuvremenu Teri je dobio crveni karton zbog namernog udaranja Sanèesa bez lopte. Ipak, u nadoknadi vremena Ramireš je maestralno reagovao na pas Lamparda i fenomenalnim lobom vratio goste u igru.

U drugom delu je nastavljena dominacija Barse, a veæ u 48. minutu Katalonci su dobili penal kojim bi verovatno izborili finale. Meðutim, snažan šut Mesija završio je na preèki.

U nastavku meèa Barsa je više kružila oko kaznenog prostora nego što je bila blizu gola, ali je sedam minuta pre kraja Mesi ponovo pogodio okvir gola, ovaj put stativu.

Furtuna je u potpunosti bila na strani Engleza koji su na kraju ponovo ostali jedini neporaženi od 52 tima protiv koga je Gvardiola vodio Barselonu. Fernando Tores je istrèao kontru, prošao Valdesa i gurnuo loptu za 2:2.

Finale lige šampiona na programu je 19. maja na "Alijanac areni" u Minhenu, a ko æe biti rival Èelsiju biæe poznatu u sredu uveèe posle revanša Reala i Bajerna u Madridu.
Gvardiola je meè poèeo sa tri defanzivca, od kojih je jedan bio Havijer Maskerano koji uglavnom igrao kao zadnji vezni igraè, pa je na klupi Danijel Alveš. U startnoj postavi Èelsija bio je Branislav Ivanoviæ koji nažalost neæe igrati u finalu u Minhenu zbog žutih kartona.

Veæ u treæem minutu Barselona je imala gol šansu. Sjajna akcija donela je loptu Mesiju koji je imao mnogo prostora na desnoj strani, utrèao je u kazneni prostor, ali je šutirao pored stative.

Katalonci su nastavili da kidišu ka golu rivala, nova sjajna akcija usledila je kroz sredinu, Sanèes je uleteo u kazneni prostor, stigao ga je Geri Kejhil koji se povredio prilikom driblinga Èileanca.

Štoperu je stradala zadnja loža leve noge pa ga je u 12. minutu zamenio Portugalac Žoze Bosingva. S obzirom da on igra samo na poziciji desnog beka, usledila je rokada u odbrani Èelsija pa je Ivanoviæ prešao na mesto štopera pored Terija.

Prvih 15 minuta utakmice protekao je u žestokom pritisku domaæeg tima. Svi fudbaleri Èelsija nalazili su se u, ili neposredno ispred kaznenog prostora.
Tek posle toga Èelsi se malo oslobodio pritiska i preneo težište igre i na Barselonin deo terena. U 16. minutu usledio je prekid meèa zbog povrede Ðerara Pikea.

Štoper Barselone je dobio udarac u glavu dok je pokušavao da stigne do lopte pre Drogbe, a kada je na njega naleteo golman Valdes. Ipak, brzo se oporavio i vratio u igru.

Nije dugo trajao odmor gostujuæe odbrane. Usledio je novi talas napada Barselone, a novi zicer propustio je Mesi. Argentinac je odigrao sjajan dupli pas sa Seskom Fabregasom koji ga je "štiklom" izbacio ispred Èeha koji je ipak odbranio šut rivala.

Nakon ovog promašaja Mesija, Èelsi je konaèno uzvratio preko Drogbe. Prvo je napadaè iz Obale Slonovaèe šutirao daleko preko gola, da bi veæ u sledeæem napadu nadjaèao ošamuæenog Pikea i stigao do peterca iskosa sa leve strane, ali je šutirao pored gola.
Posle ovog napada gostiju i Gvardiola je bio prinuðen na izmenu. Pike nije mogao da nastavi duel pa ga je zamenio Dani Alveš.

Nakon desetak minuta mirnije igre, bunker Èelsija u stilu srpskih superligaša razbijen je u 35. minutu. Nakon što domaæi igraèi nisu dobro rašèistili kazneni posle kornera sa desne strane, Alveš je na levoj strani pronašao usamljenog Kuenku koji je loptu poslao na peterac po zemlji.

U sredini je bio sam Buskets koji je loptu ubacio u praznu mrežu. Španac je postigao tek drugi gol u poslednje dve sezone, a prvi posle èetiri godine u Ligi šampiona.

Samo tri minute kasnije Èelsi je ostao sa deset igraèa na terenu. Sanèes i Teri su bili u duelu bez lopte, a štoper Èelsija je udario Èileanca sa leða po nozi i dobio crveni karton.

"Nisam imao ni jedan karton ove sezone u Ligi šampiona, nisam to uradio namerno", rekao je prilikom odlaska u svlaèionicu Teri.

Brojèanu prednost Katalonci su brzo kapitalizovali i tri minute pre kraja poveli sa 2:0. Buskets je otvorio napad, dodao do Fabregasa koji je saèekao igraèe i loptu prosledio Mesiju. Argentinac je u pravom trenutku pronašao Inijestu koji je izašao sam ispred Èeha i lako loptu po zemlji plasirao u drugi ugao.
I kada su svi mislili da je Barselona veæ završila posao, usledio je hladan tuš za "Kamp Nou". Posle polukontre, Lampard je fantastièno proigrao Ramireša koji je pobegao defanzivcima domaæih, i maestaralno lobovao Valdesa za povratak Èelsija u igru.

Primljen gol nije mnogo omeo igraèe Barselone. Odmah su krenuli ofanzivno u drugom poluvremenu, veæ u prvom napadu Inijesta je imao šansu, ali je promašio.

Opsada gola tima iz Londona je nastavljena i u narednim minutima, da bi u 48. minutu Barselona dobila penal. Sesk Fabregas je utrèao u kazneni prostor, a posle starta Drogbe sudija iz Turske je svirao penal.

Loptu je uzeo Mesi, snažno šutirao, ali je samo uzdrmao preèku, pa je Èelsi i dalje bio u igri. Mesi tako ni u osmom meèu protiv Èelsija nije postigao gol. Dao je samo tri u 16 duela sa engleskim ekipama.
Zbog prigovora sudiji za penal, Branislav Ivanoviæ je dobio žuti karton i neæe imati pravo nastupa u finalu Lige šampiona. Tako æe "plavci" biti bez dva kljuèna defanzivca (Teri zbog crvenog), a možda i tri ukoliko se Kajhil ne oporavi.

Iako je Barselona i dalje kružila oko kaznenog prostora Engleza, osim jednog pokušaja Èavija glavom, nije bilo ozbiljnih šansi pred golom Èeha. Sa druge strane, Drogba je pokušao sa skoro polovine terena, i naterao Valdesa da napravi paradu kako bi zaustavio loptu da ne uðe u gol.

Tek je u 63. minutu Kuenka zaposlio Èeha, ali je golman gostiju ponovo bio siguran. Dva minuta kasnije Èelsi je zapretio posle kornera, ali je šut Ivanoviæa bio bezopasan.

Iako sa igraèem manje Èelsi je odlièno igrao nakon preèke Mesija iz penala. Štaviše, igraèi Roberta Di Matea su delovali veoma opasno kada bi prišli kaznenom prostoru rivala. Tako se u dobroj poziciji ponovo našao Drogba, ali su dva defanzivca i Valdes uspeli da se domognu lopte.
Kako se bližio finiš meèa igraèi Barselone su igrali u sve veæem grèu, izostajali su eksplozivni napadi iz prvog dela, pa nije bilo ni pravih prilika.

Tek u 83. minutu Katalonci su konaèno bili blizu toliko željenog gola. Mesi je ušao u kazneni, šutirao nisko, ali je njegov udarac završio samo na stativi.

U trenucima kada su svi igraèi Barselone gledali kako da daju gol Èelsiju i plasiraju se u finale, Fernando Tores je pobegao rivalima, predliblao Viktora Valdesa i odveo "plavce" u finale Lige šampiona u Minhen.

Barselona – Èelsi 2:2 (2:1)
Buskets 35, Inijesta 44 - Ramireš 45, Tores 91

stereo_bol #9

26. Apr 2012. 00:39:58
Bajern Minhen u finalu!

Nakon 2 odigrane utakmice, sa rezultatima 2:1, penali su pomogli Bajernu da uðe u finale Lige Šampiona.

stereo_bol #10

26. Apr 2012. 00:41:27
Èelsi ili Bajern?

Prednost dajem Englezima, više volim njihov fudbal generalno.

Van_Basten #11

02. Maj 2012. 04:15:22

Na strani Bajerna domaci teren (ogromna prednost), bolja forma, lepsi fudbal, individualni kvalitet, iskustvo osvajanja titule...
Na strani Celzija velika glad za prvom titulom (moze biti presudno) i veliki motiv da napokon opravdaju ulozen veliki novac u Romanovoj eri.

Licno, volim Celzi ali cu navijati za Bajern, iskljucivo zbog sramotno defanzivne igre Celzija u dvomecu sa Barsom.

stereo_bol #12

20. Maj 2012. 20:34:14
Èelsi šampion Evrope!

U regularnom delu utakmice nije bilo pobednika (1:1), kao ni posle produžetaka, pa je pitanje pobednika rešeno nakon izvoðenja jedanaesteraca.

MINHEN - Fudbaleri Èelsija postali su u subotu veèe evropski prvaci, pošto su u finalu Lige šampiona u Minhenu pobedili Bajern posle boljeg izvoðenja penala.

Ovo je Èelsiju prvi trofej u Ligi šampiona. U regularnom delu bilo je 1:1, a posle penala 5:4 za Èelsi. Jedanaesterce za Bajern nisu iskoristili Ivica Oliæ i Bastijan Švajnštajger, dok je u londonskom timu neprecizan bio Huan Mata. Rivali su odigrali jedno od nauzbudljivijih finala u Ligi šampiona.

Bajern je poveo u 83. minutu golom Tomasa Milera, a pet minuta kasnije izjednaèio je Didije Drogba, koji je postigao i pobednièki penal. Reprezentativac Obale Slonovaèe mogao je da bude i tragièar, pošto je u prvom produžetku napravio penal kada je srušio Franka Riberija u svom šesnaestercu, ali ga je spasao Petr Èeh, koji je odbranio penal Arjenu Robenu.

Èelsi je neoèekivano došao do finala, pošto je u drugom delu sezone smenio trenera, posle perioda neubedljive igre. Nakon toga je zaigrao sigurnije, nadoknadio poraz od 1:3 protiv Napolija, a onda napravio podvig izbacivši branioca trofeja i tada najbolji tim sveta Barselonu.

Bajern je bio bolji rival i više je napadao, a imao je nekoliko izglednih prilika da postigne gol. Nemaèki velikan završio je tako sezonu bez trofeja. Nemaèki tim imao je inicijativu sve vreme tokom utakmice, opravdavši ulogu favorita, zato što je igrao na svom terenu i èetiri puta osvajao trofej evropskog prvaka. Bajern je prvu veliku priliku imao u 20. minutu, kada je Roben prodro i šutirao, a Èeh je odbranio.

Posle još nekoliko poluprilika i promašaja Riberija, Tomas Miler je iz srca šesnaesterca iz voleja šutirao pored gola. Nedugo potom Èelsi je imao prvu pravu priliku, kada je iz kontranapada Salomon Kalu iz prve šutirao pored gola. Pred kraj prvog poluvremena Mario Gomes imao je još jednu dobru šansu, ali je Mario Gomes šutirao preko gola, iako je imao vremena da se namesti.

Ništa se u stilu igre nije menjalo u poluvremenu, Bajern je napadao, a Èelsi su branili sreæa i odbrana. Bavarci su imali dobre prilike u 54, 59, 70, 79. i 82. minutu, ali nijednu nisu iskoristili. Èelsi praktièno nije imao pravu priliku, a Bajern je konaèno poveo u 83. minutu.

Kada je Toni Kros primio centaršut i dodao visoku loptu na drugu stranu, na koju je natrèao Kros, glavom je uputio u zemlju, ona se odbila, udarila u preèku i završila iza leða Èeha. Èelsi je, meðutim, ubrzo izjednaèio posle kornera koji je izveo Huan Mata. Na njegov udarac naleteo je Drogba i silovito je glavom sproveo u mrežu. Bajern je veæ u prvom produžetku mogao da reši meè, kada je Drogba nepotrebno srušio Riberija i napravio penal.

Èeh je, meðutim, bio na mestu, telom je zaustavio šut Robena u desnu stranu, a onda i uhvatio loptu, spreèivši Holanðanina da da gol iz odbitka. Poslednju veliku priliku Bajern je imao u 107. minutu, kada je Filip Lam centrirao sa desne strane, Oliæ je spustio ka golu, a njen let je ispratio Danijel van Bujten, pošto je delovalo da æe ona uæi u gol, ali je samo prošla pored preèke. Bavarci su imali prednost i kod penala, pošto je Mata promašio veæ prvi jedanaesterac za Èelsi. Jedan od strelaca za domaæi tim bio je i golman Manuel Nojer.

Londonski tim je u život vratio Oliæ kada je promašio èetvrti penal za Bajern, posle èega je Ešli Kol doeno izjednaèenje. Najveæu odgovornost za minhenski tim preuzeo je Bastijan Švajnštajger, ali nije bio precizan, tako da je sva odgovornost ponovo pala na pleæa Drogbe. On je iz malog zaleta plasirao loptu u levu stranu, zbunivši Nojera i tako doneo Èelsiju dugo oèekivani trofej.

Lampard: Drogba je naš junak

Fudbaler Èelsija Frenk Lampard izjavio je da je Didije Drogba najzaslužniji što je londonski klub postao prvak Evrope.

"Ne mogu da verujem šta smo uradili. Imali smo tešku sezonu, ali pokazali smo odluènost i timski duh. Didije Drogba nas je izvukao, on je naš glavni igraè i junak. Bez njega ne bi mogli da stignemo dovde, dao je golove u velikim utakmicama" rekao je Lampard posle finala.

On je dodao da su igraèi Èelsija dugo maštali da stignu do trofeja Lige šampiona.

Strelac pobedonosnog gola u penal seriji Didije Drogba rekao je da se oseæa fantastièno, jer se njegov klub konaèno popeo na krov Evrope.

"Ovu ekipu krasi sjajan duh. U Èelsiju sam osam godina i naši igraèi su nauèeni da nikada ne odustaju i uvek igraju do kraja. Verovali smo u trijumf èak i da je Roben postigao gol u produžetku. Mata mi je prišao i rekao da možemo da se vratimo", rekao je Drogba.

Sreæu posle pobede i prve titule Lige šampiona u istoriji kluba nije mogao da sakrije ni Ešli Kol.

"Trebalo je da izgubimo s ozbirom koliko je Bajern imao prilika za gol. Nismo se predavali ni kada smo izgubili protiv Napolija u Italiji. Znali smo da imamo dobre šanse u penal lutriji, jer je na golu Petr Èeh", rekao je Kol.

Van_Basten #13

24. Maj 2012. 03:38:34

Samo zbog brata Romana...

Nemate dovoljno prava da odgovorite na ovom forumu.

Podelite Ovu Stranicu:
:: EROTSKE PRICE :: SANOVNIK :: ZABAVA
| Učitavanje stranice trajalo: 0.0186651 sek.| Članovi online - 4 | Gosti online: - 689 | Powered by Ljubavni-Sastanak.com |

Marketing | Mogucnosti | RSS Novosti | Kontakt | Uspesna Ljubavna Muvanja | Uslovi Koriscenja Sajta | Polisa Privatnosti