Da bi videli sve detalje o ovom korisniku (ime, prezime, sliku...), da posaljete poruku, virtuelnu cestitku... morate biti registrovan clan. Prijava je veoma brza i laka - kliknite na link REGISTRACIJA u meniju i pratite uputstva.
Profil ID#[0000009082]

Ukupno fotografija: 1
Sta je novo?
|
|
[Pošalji poruku]
[Pogrešan profil]
Zabranjen pristup neregistrovanim (neulogovanim) korisnicima |
|
Korisničko ime |
Rocco82 |
|
Ime |
Rocco82 |
|
Rodjendan |
01. Sep 1982. |
|
Pol |
Muški |
|
Sex orijentacija |
Heterosexualna |
|
Tip veze |
za sex |
|
Zemlja |
Makedonija |
|
Grad |
Skopje |
|
Visina |
188 cm |
|
Težina |
97 kg |
|
Boja kose |
Smeđa |
|
Boja očiju |
Smeđe |
|
Jezici koje razumete (govorite) |
Engleski, Srpski, Hrvatski, Bosanski, Makedonski |
|
Interes |
Zivotinje / Ljubimci, Atletika, Gimnastika / Aerobk / Vezbanje, Zimski sportovi / Skijanje, Knjizevnost / Istorija, Trke motora i automobila |
|
O meni (i kakvu osobu tražim) |
37 godina. Trenutno na postdiplomske studije. Imam svoj privatni biznis.Zelim stupiti u kontakt sa gracioznom i senzualnom zenskom osobom,koja ima umetnicko-filozofske afinitete. |
|
Tražite |
Ženski |
|
Blog |
Kliknite ovde da bi videli Blog korisnika |
|
Forum odgovori |
0 |
|
[Pošalji poruku]
[Pogrešan profil]
|
|
Komentari
| hellô |
12. Nov 2015. 23:34:10 |
Hi dear, It is my pleasure meeting you, I am Gen Susan Helms, I am a United State Army officer, from united state of America, am supportive and caring, looking forward to get a nice friend, I read your profile here and pick interest on you, I will like to establish mutual friendship with you.Please let continue our conversation through my private email box, Here is my email address ( Susanhelms57/at/outl/o/o/k.c/o/m ) I will introduce myself better and send you my picture as soon as i receive your mail.I will love to meet you for a serious relationship, I come in contact with you and I really wish to indicate my interest although am not always available to write mail due to the condition of my duty.Yours, Gen Susan Helms.  |
|
|
|
| i moje odusevljenje |
27. Okt 2006. 14:24:51 |
| ...nemojte tako....dobro decko razmislja djokom,ali zato techno parla:esperanto,sanskrit i aramejski |

temPirana |
|
|
| moje divljenje |
17. Maj 2006. 18:14:41 |
| nesto izuzetno |

Sansh |
|
|
|
|